Telefon : 0539 793 0537

Oval Köşe Açılır Duşakabin

Home  >>  Kampanyalar  >>  Oval Köşe Açılır Duşakabin

Oval Köşe Açılır Duşakabin

Esenkent Duşakabin

Ürün Genel Özellikleri :

Ürün Ölçüleri : 90 x 90

Ürün Modeli : Oval Ve Köşe Açılır Sistemlerinin Bir Araya Gelerek Oluşturduğu Trend Modellerimizden Biri Olan Esenkent Duşakabin Sistemleri Modelimiz.

Ürün Cinsi : Oval Modelli Köşe Açılır Sistemlerinin Bir Araya Geldiği Bu Ürünümüz Çok Sayıda Satılmasından Dolayı Trend Ürünlerimiz Listesinde Yer Almaya Hak Kazandı.

Satış Yeri : Esenkent Duşakabin Bayimiz / İstanbul

Firmamızın Adı : Zümra Duşakabin

Bayilik : Esenkent Duşakabin Sistemleri

Dilediğiniz Bir Ürünü Sipariş Vermek İçin Yada Herhangi Bir Ürün Hakkında Soru Ve Önerilerini İçin İletişim Bilgilerimiz :

Cep Telefonu Numaramız : 0539 793 05 37

Mail Bilgilerimiz : admin@dusakabinci.org

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Ve Genel Açıklama :

Oval Duşakabin Modelleri Arasında En Beğenilen Model Olan Köşe Açılır Tipi Oval Duşakabin Ürünlerimizdir Bu Yılın Trend Modelleri Arasında Olmaktadır. Bu Özel Ürünümüz Sorunsuzca Müşterimize Teslim Edilmiştir. Ürünümüz Tamamlandıktan Sonra Tarafımızca Birçok Teste Ve Denemeye Tabi Tutulmuştur. Bunların Hepsini Başarılı Bir Şekilde Geçtikten Sonra Değerli Müşterimiz Ürününü Teslim Almıştır. Esenkent İlçemizde İkamet Etmekte Olan Ve Esenkent Duşakabin Bayimiz Aracılığı İle Bizlerle İletişime Geçen Değerli Müşterimize Ürünü Hayırlı Olsun Dileklerimizi Sunuyorum. Kendilerine Firmamızı Yani Esenkent Duşakabin Sistemleri Bayimizi Tercih Ettikleri İçin Teşekkür Ediyorum.

Not : Değerli Okurlarım Sizler De Bu Özel Modelimizi Veya Bunun Gibi Diğer Birçok Renkteki Ve Desendeki Özel Olan Ürünlerimiz İçerisinden İstediğinizi Seçerek Yukarıda Belirtmiş Olduğum İletişim Adreslerinden Bizlere Ulaşarak Sipariş Verebilir Yada Diler İseniz De Dilediğiniz Bir Ürünü Seçerek Seçmiş Olduğunuz Hakkında Soru Ve Görüşlerinizi Bizlere Bildirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!