Telefon : 0539 793 0537

Küçük Banyolar İçin Duşakabin

Home  >>  Kampanyalar  >>  Küçük Banyolar İçin Duşakabin

Küçük Banyolar İçin Duşakabin

Mini Duşakabin

Ürün Genel Özellikleri :

Ölçüler : 90 x 70

Ürün Modeli : Küçük Banyolar İçin Tasarlanmış Olan Mini Duşakabin Modelimiz Yerinizin Ölçülerine Ve Ebatlarına Göre İmal Edilir Ve Hizmetinize Sunulur. Bahçeşehir Duşakabin Sistemleri

Ürün Cinsi : Mini Duşakabin Modelimiz Her Mekana Uygun Dilediğiniz Ölçülerde İmal Edilebilen Duşakabin Sistemlerimiz Müşteriler Tarafından Yoğun İlgiye Maruz Kalmaktadır.

Satış Yeri : Bahçeşehir Duşakabin / İstanbul

Firma Adı : Zümra Duşakabin

Bayilik : Bahçeşehir Duşakabin

Sipariş Vermek İçin Veya Soru Ve Önerileriniz İçin Gerekli Olan İletişim Bilgilerimiz Şunlardır :

Telefon Numaramız : 0539 793 05 37

Mail Adresimiz : admin@dusakabinci.org

Ürün Genel Açıklaması Ve Detaylı Bilgilendirme :

Küçük Banyolar İçin Özenle Tasarlanmış Olan Mini Küvet Üzeri Mini Cam Kabin Ürünümüz Sizlerin Yerine Ve Mekanına Göre Ölçü Alınarak Yerine Göre Ebatlandırılma Özelliğine Sahiptir. Ürünümüz Sipariş Vermenizden Kısa Bir Süre Sonra Sizlere Teslim Edilir. Bahçeşehir Duşakabin Bayimiz Aracılığı İle Satmış Olduğumuz Bu Ürün Tarafımızca Denenen Tüm Test Ve Denemeleri Başarılı Bir Şekilde Geçerek Hizmet Anlayışımızı Ve Kalitemizi Bir Kez Daha Ortaya Koymuştur. Sorunsuzca Tüm Denemeleri Tamamlanan Ürün Müşterimize Teslim Edilmiştir. Bahçeşehir İlçemizde İkamet Etmekte Olan Müşterimize Ürünümüz Teslim Edilmiştir Değerli Müşterimize Buradan Hayırlı Olsun Dileklerimi Sunuyorum Ve Ayrıca Bizleri Tercih Ederek Firmamız Adına Bizleri Gururlandırması Sebebi İle Kendilerine Teşekkür Ediyorum. Bahçeşehir Duşakabin Bayimize Ve Usta Ekibine Ayrıca Firmamızı Böylesine Seviyeli Ve Kaliteli İnsanlar İle Muhatap Ederek Ürün Otoritemizi Yükselttikleri İçin Kendilerine Teşekkürlerimi Sunuyorum. Değerli Ziyaretçilerim Sizlerde Bu Özel Ürünümüzden Veya Bunun Gibi Özel Olan Diğer Birçok Ürünümüzden Dilediğiniz Renkteki Ve Desendeki Modeli Seçerek Yukarıda Belirtmiş Olduğum İletişim Adresleri Bölümünden Bizlere Kolaylıkla Ulaşarak Sipariş Verebilirsiniz. Dilerseniz De Dilediğiniz Bir Ürünü Seçerek Tekrar Aynı İletişim Adreslerinden Bizlere Ulaşarak Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.

Bahçeşehir Duşakabin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!