Telefon : 0539 793 0537

Duşakabin Teknesi Fiyatları ve Modelleri

Home  >>  Kampanyalar  >>  Duşakabin Teknesi Fiyatları ve Modelleri

Duşakabin Teknesi Fiyatları ve Modelleri

   Kampanyalar   Mayıs 15, 2021  No Comments

Duşakabin teknesi, banyoların şık bir görünüme kavuşmasını sağlamakla birlikte duş alma işleminin daha kolay bir şekilde yapılmasına imkan tanımaktadır. Banyo içerisinde fazla yer kaplamama özelliği sayesinde küçük banyoların vazgeçilmezi olmuştur. Duşakabin teknesi, hareket kısıtlaması olan yaşlı ve engelli bireyler için duş almayı kolaylaştırmaktadır. Duşakabin teknesi ile bu kişiler oturarak rahatça duş alabilmektedir. Tüm bu özelliklerin yanında duşakabin teknesi, hem görünüm anlamında hem de ferah bir duş keyfi için en çok tercih edilen duşakabin modeli olmuştur. Banyolarda küvet kullanmanın da avantajları vardır. Fakat küvet, bir duşakabin teknesine göre daha fazla alan kaplamakta ve teknenin verdiği rahatlığı vermemektedir. Duşakabin teknesi, banyosunu yenilemek isteyen kişiler için güvenli bir seçenek olacaktır. Yapısında kullanılan malzemeler ve daha çok çeşide sahip olması nedeniyle hem güvenlik sorunlarını ortadan kaldırmakta hem de banyonuzu kendi zevkinize göre döşeme imkanı tanımaktadır.

Duşakabin Teknesi Fiyatları

Duşakabin teknesi fiyatları, üretilen malzemeye, teknenin modeline ve şekline göre değişiklik göstermektedir. Duşakabin teknesi fiyatları yaklaşık olarak 400 ila 2000 TL arasında değişir. Duşakabin seçiminde önemli bir rol oynayan duşakabin teknesi, size konforu, ferah bir duş keyfini ve uygun fiyatları sunmaktadır. İstediğiniz model ve renk aralığında duşakabin teknesi satın alabilir, banyonuzu daha şık bir şekilde dizayn edebilirsiniz. Zümra duş olarak bizler sizlere kaliteyi ve konforu getirmeyi kendimize vazife kılmaktayız. En uygun fiyat aralıkları ile web sitemizden dilediğiniz ürüne göz atabilir ve kaliteyi evinize taşıyabilirsiniz. Duşakabin teknesi modelleri arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız web sitemizde bulunan canlı destek hattından bizimle iletişime geçebilir ve evinize uyacak yeni modelleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamladıktan sonra kalite bir ürün ile tanışmış olacaksınız.

Duşakabin Teknesi Ölçüleri

Duşakabin teknesi ölçüleri, her banyoya göre değişiklik göstermektedir. Küçük olan banyolarda kullanılmak üzere kare duşakabin teknesi kullanılabilmektedir. Ferah ve geniş banyolarda ise dikdörtgen duşakabin kullanımları oldukça yaygındır. Banyonun durumuna göre uygun ebatlarda bir duşakabin teknesi bulmanız Zümra duş ile mümkündür. Fazla yer kaplamayan duş tekneleri ile hem banyoda ferah bir görüntü elde edecek hem de banyonuza zarif bir görünüm verebileceksiniz. Kare ve dikdörtgen olan modeller ile küçük olan banyonuza bile estetik dokunuşlar yapabileceksiniz. Duşakabin teknesi ölçüleri, kişilerin isteklerine göre de ayarlanabilmektedir. Böylece banyoda fazla yer kaplamadan duşakabin teknesinin kurulumu yapılacaktır.

Mermer Duşakabin Teknesi

Mermer, geçmişten günümüze pek çok alanda kullanılmış, yapılan malzemeye sağlamlık, dayanıklılık ve zarif bir görünüm veren bir malzemedir. Geçmişten beri yapılan yapılarda, banyolarda ve daha pek çok alanda mermerin sağlamlığından, estetiğinden faydalanılmıştır. Günümüzde banyolarda da bir numaralı tercih olan mermerler, duşakabinlere ekstra sağlamlık kazandırmaktadır. Mermer duşakabin teknesi ile banyonuza nostaljik bir hava katmanız mümkündür. Kolay kolay kırılmayan, ağır darbelere karşı dayanıklı bu malzeme ile güvenli bir duş keyfi yaşayabilirsiniz. Mermer duşakabin teknesi, dayanıklı olması ile uzun yıllar kullanmanızı da sağlamaktadır. Sürekli bozulan, kırılan veya ömrü kısa olan diğer malzemelerden üretilen duşakabin teknesi yerine mermer duşakabin teknesi kullanmak hem banyonuzun görünümüne hoş bir hava katacak hem de ekonomik anlamda size kazanç sağlayacaktır.

Oturmalı Duşakabin Teknesi

Oturmalı duşakabin teknesi, kolay duş alabilmek için özel olarak üretilmiş bir tekne modelidir. Uzun süre ayakta kalamayan veya bedensel olarak engelli bireyler için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Oturmalı duşakabin teknesi modellerinde de banyoya güzel bir görünüm vermek mümkündür. Yaşlı bireyler için kullanımı da oldukça kolaydır. Oturmalı duşakabin teknesi modelinde oturmak için özel bir alan vardır. Böylece ayakta durmakta güçlük çeken bireyler için duş almak işkenceden ziyade keyifli bir aktiviteye dönüşecektir. Oturmalı duşakabin teknesi modelleri, günümüzde en çok tercih edilen modeller arasındadır. Duş alırken keyfini düşünen bireyler için vazgeçilmez olan bu model ile yorgunluk hissi tamamen ortadan kalkacaktır. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolaydır. Ayakta duramayan, yürümekte zorluk çeken veya bedensel engeli bulunan kişiler için oldukça pratik bir kullanım sunmaktadır.

Duş Teknesi Montajı

Duşakabin teknesi montajı zor gibi görünse de kurulumu oldukça kolay bir işlemdir. Bu yazıda duş teknesi montajını nasıl yapacağınızı anlatacağım. Duşakabin teknesi montajı kurulumu için öncelikli olarak duş teknesi altına gider aparatlarına uygun ölçülerde takozlar yerleştirilmelidir. Yalıtım için gerekli olan contalar, duşakabin teknesi altına uygun bir şekilde yerleştirilmeli ve desteklenmelidir. Dübel ve vidalar kullanılarak kabinin kenar çıtaları duş teknesinin bitim noktası ile sabitlenmelidir. Duşakabin için gerekli olan alt ray, profillere geçirilmelidir. Dış kenar, tekne ile sıfır mesafe kalacak şekilde yerleştirilmeli ve sabitlenmelidir. Bu kurallara uyularak yapılan montaj başarılı olacak ve kısa süre içinde kullanıma açılacaktır. Sorunsuz bir kullanım gerçekleştirmek için duşakabin teknesi temizliğine dikkat edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!