Telefon : 0539 793 0537

Duşakabin Modelleri 2021

Home  >>  Duşakabin Modelleri 2021

Duşakabin modelleri yoğun geçen bir günün ardından evimize geldiğimizde, kaliteli bir duş tüm yorgunluğumuzu almaktadır. Bu durumu duş aldığımız ferah bir banyo da etkilemektedir. Duşakabin modelleri banyoların şık ve hoş bir dizayna sahip olması, kendimizi daha iyi hissetmemize olanak sağlamaktadır. Bu nedenle banyoların görünüşüne ufak dokunuşlar yapılması bu ortamı güzelleştirecektir. Duşakabin modelleri, banyoyu güzelleştiren en önemli yardımcılardan birisidir. Duşakabinler aynı zamanda küçük banyolar için tercih edilmektedir. Çok yer kaplamaması ile bilinen duşakabinler, banyo alanının daha verimli kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Siz de banyonuza ufak dokunuşlar yaparak şık bir görünüm elde etmeyi planlıyorsanız web sitemizden duşakabin modelleri inceleyebilir ve kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz modeli satın alabilirsiniz.

Banyo Duşakabin Modelleri

Banyo duşakabin modelleri; banyolarda kullanılan duşakabin modelleri, şık bir görüntü vermesinin yanı sıra ferahlık hissi de yaşatmaktadır. Bu nedenle pek çok evde tercih edilen bir banyo türü olmuştur. Duşakabin modelleri, şekil açısından ve monte açısından duşakabin modelleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Şekil açısından duşakabin modelleri, banyonuzda istediğiniz görüntüyü elde etmenizi sağlamaktadır. Bu modeller, yuvarlak, oval, dikdörtgen, kare ve kompakt gibi şekiller ile karşımıza çıkmaktadır. Küçük bir banyoya sahipseniz bu modellerden birini seçerek banyonuzu daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Banyo duşakabin modelleri aynı zamanda renklerine göre de sınıflandırılmaktadır. Duşakabin  modelleri arasında beyaz, mat krom ve parlak krom renkleri yer almaktadır. Bu duşakabin modelleri ekonomik olarak da uygundur.  Monte açısından duşakabin modelleri ise, boy menteşeli, nokta menteşeli, sürgülü olmak üzere üç sınıfa ayrılmaktadır.

Duşakabin Camı Modelleri

Duşakabin camı modelleri seçilirken ürün modellerine de göz atmalısınız. Duşakabin camı modelleri de kendi aralarında bölümlere ayrılmaktadır. Almayı düşündüğünüz duşakabin cam modelleri, renklerine ve yapıldıkları maddelere göre sınıflandırılmaktadır. Web sitemizde banyonuza uygun renkleri seçebilir ve banyonuzu daha hoş görünümlü bir hale getirebilirsiniz. Banyoda kullanılan eşyalarınıza göre renk seçimi yapmanız mümkündür. Duşakabin modelleri bu anlamda şık bir dekorasyonu evinize getirecektir. Bu duşakabin modelleri arasından eskitme camlar kullanarak banyonuzda eski bir görünüm elde edebilirsiniz. Bronz tonlar kullandığınızda banyodaki pek çok eşyanız ile kolayca uyum yakalayabilirsiniz. Altın rengindeki duşakabin modelleri size zengin bir banyo görünümü verecektir. Duşakabin modelleri arasında camların yapımında kullanılan malzemeler de etkin rol almaktadır. bu cam çeşitlerini, pleksi glass ve tempered glass olaran sınıflandırabiliriz. Tempered glass camı, darbelere karşı dayanıklı olması ile en çok tercih edilen cam türlerinden biridir. Suyun sıcaklığının 50 °C’nin üzerine çıktığı anlarda bile duşakabinde herhangi bir deformasyon oluşmasına izin vermemektedir. Son derece dayanıklı bir ürün olduğundan bu cam türünün kullanım alanları da geniştir. Pleksi glass ise kolayca işlenebilen ve kesilen bir yapıya sahiptir. Bu cam modeli bir plakstik ürünü olduğundan hafif ve portatif özellikleri de bulunmaktadır. Camın basınç veya herhangi bir nedenden dolayı kırılması anında zarar vermeyen bir yapıya sahiptir.

Duşakabin Modelleri 2021 Trendleri

Günümüzde banyo yapımında duşakabinler insanların bir numaralı tercihi haline gelmiştir. kullanımda sağladığı kolaylıklar, dekoratif olarak daha uygun olması gibi nedenler ile kullanıcıları kendine çekmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile bu duşakabin modelleri kendini geliştirmiş ve çok daha kaliteli hizmet vermeye başlamıştır. Jakuzili duşakabin modelleri konforuna düşkün kişilerin tercih ettiği modellerden sadece biridir. Duşakabin modelleri 2021 yılında da yeni özellikler eklenilerek satışa sunulmaktadır. Masaj yapan duşakabinler, jakuzili duşakabinler gibi insanların daha kaliteli bir duş keyfini yaşamasını sağlayan pek çok model vardır. Özellikle duşakabin camlarında kullanılan özel maddeler ile hem dayanıklı hem de şık görünüme sahip yeni banyolar elde edilebilmektedir. Dayanıklı malzemelerden üretilen cam duşakabinler kırılmalara karşı dayanıklı olduğundan hem kaliteli bir duş keyfi sunacak hem de endişe etmenize gerek kalmadan uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır.

Oturmalı Duşakabin Modelleri

Oturmalı duşakabin modelleri evin en güzide bölümlerinden biri olan banyolarda rahatlık önemlidir. Rahata ve konfora önem veren pek çok kişi duş seçiminde duşakabin modellerini tercih etmektedir. Bu modeller rahatlığın ve konforun yanında güveni de sağlamaktadır. Kolay kolay kırılmayan duşakabin modelleri ile içinizi korku hissi kaplamadan duş alabilirsiniz. Oturmalı duşakabin modelleri de bu güveni sağlayan araçlardan biridir. Sağladığı konforun yanında bedensel engeli olan bireyler için de kolaylıklar sağlamaktadır. Uzun süre ayakta kalamayan bireyler için özel olarak geliştirilen bu modeller sorunsuz ve kaliteli bir duş keyfini sizlere sunmaktadır. Oturduğunuz yerden duş alabilmek için önemli olan oturmalı duşakabin modelleri, sağlığınız için daha avantajlı olacaktır. Oturmalı küvetler veya duşakabin kısmında oturmanız için özel bölümler isteğiz doğrultusunda eklenecektir. Web sitemizden oturmalı duşakabin modellerine göz atarak istediğiniz ürünü bize belirtebilirsiniz. Dilediğiniz renkte ve boyutta duşakabin modellerini sayfamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Duşakabin Tekne Modelleri

Duşakabin tekne modelleri; banyosunun dar ve kullanışsız olduğunu düşünen kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir ürün olan tekne modeli fazla yer kaplamaması ile özel bir üründür. Böylelikle zaten dar olan banyonuzda ekstra yer açmanıza gerek kalmayacaktır. Küvet yerine tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi de budur. İstediğiniz boyutlarda duş teknesi satın alabilir ve banyonuzda ferah bir görüntü olmasını sağlayabilirsiniz. Duş tekneleri, küvetlerin aksine düz bir zemine sahiptir. Böylece kendinize daha fazla alan açmış ve hareketlerinizi kısıtlamamış olursunuz.  Duş teknesi modelleri monoblok, düz ve flat olmak üzere üç kategoride sınıflandırılmaktadır. Banyonuzdaki duş teknesinin geometrik şekline göre satın alabilmeniz mümkündür. Eviniz için en uygun olan tercihi web sitemizde bulunan tekne modelleri sayfamızdan bakabilir ve en uygun tercihi yapabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara!