Telefon : 0539 793 0537

Duşakabin Fiyatları Ve Modelleri

Home  >>  Duşakabin Fiyatları Ve Modelleri

Duşakabin fiyatları evimizin en önemli bölümlerinden biri olan banyolarda temizlik önemli olduğu kadar zarif bir görüntü elde etmek de önemlidir. Duşakabin fiyatları sayesinde dar olan banyolarda bile bunu elde etmek mümkündür. Duşakabinler bu görünümü vermenin yanında alandan tasarruf etmenize de olanak sağlamaktadır. Duşakabin fiyatları, ürünün modeline, kullanılan ürünlere göre farklı olmaktadır. Duşakabin fiyatları yaklaşık olarak 700-3500 TL arasındadır. Daha sağlam maddeden üretilen duşakabin fiyatları, ürün kalitesiyle aynı oranda artış göstermektedir. Sitemizde aradığınız ürünün fiyatlarını inceleyebilir ve bütçenize en uygun duşakabini satın alabilirsiniz. Zümra duş firması olarak bizler kaliteli ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Web sitemizde aradığınız ürünü en uygun fiyat seçenekleri ile bulabilir ve evinize zarafet katabilirsiniz. Duşakabin fiyatları her sitede farklı olarak karşınıza çıkabilir. En uygun fiyatı bulmanın zaman kaybı olduğunu düşünüyorsanız doğruca sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Web sitemizdeki duşakabin fiyatları tamamen bütçe dostudur. Sararmayan ve son derece dayanıklı olan ürünlerimizi tercih ederek banyonuzu daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

Duşa kabin Fiyatı

Duşa kabin fiyatı her sitede değişkenlik göstermektedir. Ortalama fiyatlarda bir ürün almak için en uygun adres olan sitemizde aradığınız ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bütçe dostu olan ürünlerimiz ile kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Duşa kabin fiyatı, ürünün kalitesi arttıkça yükseliş göstermektedir. Web sitemizde fiyatına göre iyi performans gösteren ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürünlerimiz her bütçeye uygundur. Duşakabin modellerinin en fazla tercih edilmesinin nedeni de fiyatına göre sergilediği performansın fazla olmasıdır. Duşakabin modellerini tercih ettiğinizde çok fazla avantajından yararlanırken normal duşlarda bu pek mümkün olmayabiliyor. Bu nedenle banyolarda duşakabin kullanımı son zamanlarda artmıştır. Kapladığı alan banyonuzda ekstra yer açmanıza gerek bırakmamaktadır. Yeni yapılan binalarda banyoların küçük olması, banyolarda estetik bir görünümün oluşmasına engel olmaktadır. Duşakabinler ile bu sorunu kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Üstelik duşakabin fiyatları cep yakan tarzda olmadığından uygun fiyatlar ile bunu daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Duşakabin, banyonun hem güzel görünmesini hem de kullanımda pratiklik sağlamaktadır. Küçük olan banyoların içerisinde ferah bir görünüm elde etmek için duşakabin kullanmak doğru bir tercih olacaktır. Cebinize uygun olan duşakabin fiyatları bulabileceğiniz doğru adreslerden biri de Zümra Duş’tur. Tam bir fiyat/performans ürünü olan duşakabinlerimiz ile banyolarınızı eşsiz bir görünüme kavuşturabilirsiniz.  Üstelik bunun için çok fazla masraf yapmanız gerekmemektedir.

Cam Duşakabin Fiyatları

Cam duşakabin fiyatları güvenli ve konforlu bir duş keyfini sizlere sunmaktadır. Güvenli olmasının en önemli nedenlerinden biri de içerisinde kullanılan malzemelerden kaynaklanmaktadır. Cam duşakabin fiyatları tercih edeceğiniz ürüne göre değişiklik göstermektedir. Duşakabin camları iki özel maddeden yapılmaktadır. Kategorize edecek olursak duşakabin camları tempered glass ve pleksi glass olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Tempered glass cam çeşidi oldukça güvenli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bu durum aynı zamanda cam ömrünü de uzatmaktadır. Sıcaklığa karşı dayanıklı olan bu camların maliyeti diğer camlara oranla daha yüksek olacaktır. İstenilen ebat ve boyutlarda kesilerek kullanıcılara teslimatı yapılmaktadır. Cam duşakabin fiyatları da bu ölçülere göre artmakta veya azalmaktadır. Pleksi glass olan cam çeşidinin ana maddesi plastiktir. Esnek bir yapıya sahip olan bu camlar kırıldığında zarar vermemektedir. Duşakabin camları için önemli bir özellik olan sağlamlık, sizin güvende hissetmenize de yardımcı olacaktır. Banyoda fazla zaman geçiren biriyseniz bu güvenlikli camlar sizin için doğru bir tercih olacaktır. Tempered glass, sıcaklığa maruz kaldığında veya sert bir darbe aldığında kişilere zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Bunun yanı sıra banyoda güzel bir görünüm elde etmeniz için de son derece uygundur. Doğru bir renk seçimi ile banyonuzda harikalar yaratabilirsiniz. Bu camlar istediğiniz özel renk seçenekleri ile sizlere ulaştırılmaktadır. Banyoda oluşan kirlerin görünmemesi için mat cam tercihi yapabilirsiniz. Reflekte cam duşakabinlerde kir gösterme yoktur. Sürekli olarak temizlikle uğraşmak istemeyen kişiler için oldukça ideal bir seçim olacaktır. Bu modeli satın almayı düşünen biriyseniz size uygun olan renkleri tercih edebilirsiniz.

Duşakabin Camı Fiyatları

Duşakabin camı fiyatları tercih ettiğiniz ürünün yapısına göre değişmektedir. 150 ila 300 TL arasında istediğiniz model ve renk çeşidi olan duşakabin camı almanız mümkündür. Hem kaliteli hem de uygun fiyata duşakabin camı almak istiyorsanız sitemizde aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Duşakabin camları, darbeye maruz kaldığında zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır. Tabi bunda ürünün kalitesi ve yapısında kullanılan malzemeler doğrudan etkili olmaktadır. Kaliteli bir duşakabin camı fiyatları size ekonomik anlamda da kazanım sağlayacaktır. Sürekli olarak kırılan veya işlevini yerine getirmeyen duşakabin camları sadece maddi kayba uğramanıza neden olmayacak aynı zamanda kötü bir ruh haline sahip olmanıza da neden olacaktır. Web sitemize göz attığınızda hem kaliteli hem de bütçenize en uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara!