Telefon : 0539 793 0537

Duşakabin Camı Fiyatları ve Modelleri

Home  >>  Avcılar Duşakabin  >>  Duşakabin Camı Fiyatları ve Modelleri

Duşakabin Camı Fiyatları ve Modelleri

Duşakabin camı banyolarda kullanılan, banyonun daha şık bir yer olmasını sağlayan ve banyoda daha modern bir görüntünün oluşmasına olanak sağlayan bir banyo türüdür. Duşakabin camı hem kullanım kolaylığı sağlaması hem de ekonomik anlamda uygun fiyatlara sahip olmasıyla pek çok kişinin tercih ürünlerinden biridir. Yapısında kullanılan malzemeler sayesinde uzun ömürlü kullanım ve dayanıklılık sağlamaktadır. Duşakabinlerin cam olması ile darbe alsa dahi zarar vermemektedir. Güvenli bir kullanım oluşturan duşakabinler, fiyat anlamında da bireyleri zorlamamaktadır. Duşakabin camları ise banyonun daha zarif görünmesine olanak sağlamaktadır. Duşakabin camının yapımında iki çeşit malzeme kullanılmaktadır. Bu malzemeler duşakabin camının daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu cam modellerine geometrik şekiller verilerek banyolara uygun hale getirilmektedir. Banyosu küçük olan evler için bu özellik oldukça önemlidir. Küçük banyolarda ferah bir görünüm elde etmek için bu özellik oldukça önemlidir.  

Cam Duşakabin Modelleri

Cam duşakabin modelleri yapılışları ve kullanılan malzemelere göre ikiye ayrılmaktadır. Bu modeller, pleksi glass ve temperlenmiş cam duşakabinlerdir. Bu duşakabin camı modelleri tam olarak cam sayılmamakla beraber aynı zamanda plastik de değillerdir. Bu malzemeler dışında kişilerin isteklerine göre uygun duşakabin camı modelleri de yapılmaktadır. İstenilen desen ve görünüme sahip olan cam duşakabin modelleri almak mümkündür. Pleksi glass, stiren parçacıkların moleküler yapıda birleştirilmesi ile yapılmaktadır. 90-115 derece sıcaklıkta eritilen pleksi glass, kalıplara dökülerek şekil almaktadır. Eritilerek yapılması nedeniyle de istenilen geometrik şekil verilmekte ve istenilen büyüklükte yapılmaktadır. Banyonun büyüklüğüne göre boyutu da ayarlanmakta ve banyoda şık bir görünüm elde edilmesi sağlanmaktadır. Bu cam modelinin üzerine desen ve renkler de işlenebilmektedir. Tüm bu özelliklere ek olarak ekonomik anlamda da uygundur. Diğer cam modellerine kıyasla pleksi glass, hem uzun ömürlü kullanım sağlar hem de fiyat olarak en uygun cam modelleri arasında yer alır. Darbelere karşı dayanıklı olan bu cam modelinin parçalanması durumunda kesici delici etki yapmamakta ve güvenli kullanım sağlamaktadır.

Temperlenmiş cam modeli günlük hayatta kullandığımız plastik duşakabin camı olarak da bilinmektedir. Temperlenmiş duşakabin camı modeli 620 ila 700 derece arasında ısıtılmakta ve ani olarak soğutulmaktadır. Şoklama da denilen bu işlem duşakabin camının daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Uzun ömürlü kullanım sağlaması ile en çok tercih edilen duşakabin camı arasında yer almaktadır. Darbe ve hasarlara karşı dayanıklı olan bu cam kırılsa bile insanlara zarar vermeyen bir yapıya sahiptir. Kesici, delici özelliği yoktur.

Desenli Duşakabin Camı

Desenli duşakabin camı banyoda daha hoş bir görüntü elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Duşakabin camının desenli veya renkli olması banyolara zarif bir görünüm kazandıracaktır. Dekorasyona önem veren bireylerin sevebileceği bu özellikleri duşakabin camlarınızda uygulayabilirsiniz. Desenli duşakabin camı sizin isteğinize göre yapılmaktadır. İstediğiniz desen ve renklere sahip duşakabin camı alabilir, banyonuza estetik dokunuşlar yapabilirsiniz. Web sitemizde aradığınız duşakabin desenini seçebilir, uygun fiyatlarla evinize güzellik katabilirsiniz. Duşakabin camındaki renkler zamanla solmamakta ve lekelenme yapmamaktadır. Düzenli aralıklarla temizlenmesi halinde banyonuz her zaman yeni yapılmış gibi görünecektir. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile istediğiniz desen ve renklere sahip duşakabin camı alabilirsiniz.

Duşakabin Camı Kırılır Mı?

Duşakabin camı genellikle darbelere ve aşırı sıcaklıklara dayanıklı olarak üretilmektedir. Yüksek sıcaklıklarda eritilerek yapılan duşakabin camları uzun kullanım ömrüne sahiptir. Fakat uzun yıllar kullanımdan sonra eskiyen duşakabin camları kırılmaktadır. Banyoda sürekli olarak neme maruz kalan duşakabin camı, zaman içerisine verimliliğini kaybetmektedir. Bu nedenle duşakabin camının düzenli aralıklarla temizlenmesi, banyonun havalandırılması ve banyoda biriken suların temizlenmesi gerekmektedir. Yapılan temizlik işlemi banyo camlarının daha uzun süre kullanılmasını sağlayacaktır. Pleksi glass ve temperlenmiş duşakabin camı olarak ikiye ayrılan duşakabin modellerinin ikisi de darbelere karşı oldukça dayanıklı olmasıyla birlikte kırılması halinde zarar da vermemektedir. Uzun süreli kullanımlarda ömrü dolan duşakabin camı kırılmaktadır. Fakat yapısında kullanılan malzemeler sayesinde kişilere herhangi bir zarar vermemektedir.

Duşakabin Camı Nereden Alınır?

Duşakabin camı almak istiyor ve nerede arayacağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. Pek çok mağaza duşakabin ürünleri satmaktadır. Fakat alacağınız duşakabin camı fiyatının önemli olduğu kadar kalitesi de önemlidir. Zümra duş olarak bizler geçmişten gelen tecrübe ve birikim ile sizlere kaliteyi sunmaktayız. Web sitemize giriş yaptığınızda size en uygun renk ve modellere sahip duşakabin camı alabilirsiniz. Zümra duş size kaliteyi ve bütçe dostu ürünlerini sunmaktadır. Banyoda kaliteli ürünler tercih etmek duş kalitesini de doğrudan etkileyen bir faktördür. İşten eve yorgun geldiğinizde alacağınız duş sizi kendinize getirecek ve keyif verecektir. Bu nedenle banyonuzda kaliteli ürünler tercih edebilir, mutluluğunuzu ikiye katlayabilirsiniz. Zümra duş sitemizden alışveriş yaparak banyonuza zarif dokunuşlar yapabilir ve ferah bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara!